Promuj naszą odzież

Zostań Ambasadorem

Spełnij swoje marzenia i zacznij promować odzież sportową

Aby zgłosić się do nas jako ambasador marki należy obowiązkowo wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy oraz zaobserwować nasze 3 główne marki na Instagramie @wsprogres @sw7pl @carlo.aveni 

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i omówimy szczegóły dot. współpracy. Zapoznaj się obowiązkowo z umową ambasadora oraz z warunkami współpracy.

Jako ambasador marki możesz wypromować swoją osobę, otrzymasz naszą odzież sportową, a także zyskasz dostęp do wielu atrakcyjnych rabatów na sklepie. Nową odzież sportową SW7 wysyłamy od stycznia 2024 roku dla ambasadorów, którzy wysłali zgłoszenie i zaakceptowali nowe warunki współpracy.

Dołącz do nas

Nasi Ambasadorzy

Ambasador Marki

Kleopatra

Jestem mgr kosmetologii i mgr archeologii. Na codzień pracuję w swoim gabinecie kosmetologicznym oraz prowadzę szkolenia z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Treningi na siłowni stały się nieodłącznym elementem mojego stylu życia. W czasie wolnym gram na perkusji. Jeśli mam taką możliwość, staram się brać udział w wykopaliskach archeologicznych. Interesuje mnie zdrowy styl życia, co też staram się propagować wśród moich klientek i znajomych, gdyż atrakcyjność ciała jest wyznacznikiem tego, jak o nie dbamy. Wpływ na to mają nie tylko profesjonalne zabiegi beauty i odpowiednia pielęgnacja domowa ale też zdrowa dieta i aktywność fizyczna.

Ambasador Marki

KAROLINA

Nazywam się Karolina Antul, jestem pasjonatką sportów sylwetkowych i aktywna zawodniczka kategorii wellness. Moja przygoda z siłownia zaczęła się kilka lat temu i trwa do dziś. Trening pod kontem rozwoju swojego ciała zdominował wszystkie inne sporty i nie wyobrażam sobie już życia bez siłowni.

Ambasador Marki

Oliwia

Cześć mam na imię Oliwia mam 17 lat , jestem ambasadorką sw7 i wsprogress Gram w piłkę nożną i na trawie i również w futsalu Bardzo interesuje się sportem i odzież która zakupisz na tej stronie będzie idealna właśnie dla ciebie

Ambasador Marki

Monika

Na co dzień jestem mamą dwójki dzieci i cenię sobie spokój rodzinny. Od dziecka uwielbiałam sport. Zawody w biegach czy siatkówce nie były mi obce. Od dłuższego czasu spróbowałam fitnessu a potem zajrzałam na siłownię i tak narodziła się moja miłość do maszyn i ciężarów. Na co dzień nie wyobrażam sobie żebyś bez treningów. Uwielbiam słuchać muzyki. Z resztą towarzyszy mi ona podczas treningów.

Ambasador Marki

Klaudia

estem Klaudia mam 24 lata , na codzień jestem fotografką i kelnerką. Sport zawsze gdzieś przewija się przez moje życie . Słyszy się że siłownia kształtuje charakter w moim wypadku to prawda uczy wytrwałości by nie poddawać się nawet jak jest ciężko .

Ambasador Marki

Sylwia

Jestem towarzyską, pogodną osobą. Nie mam problemu z nawiązywaniem relacji. Mam 36 lat. Pracuje w 145 letniej firmie z tradycjami. Skończyłam kurs psychodietetyki, jestem fotomodelką z wieloletnim stażem, regularnie biorę udział w plenerach fotograficznych oraz w warsztatach. Sport był obecny w moim życiu od zawsze. Uwielbiam biegać, wykonywać treningi wytrzymałościowe, dla równowagi z intrnsywnymi cwiczeniami ćwiczę pilates. Ruch idzie u mnie w parze razem ze zbilansowaną dietą. Kulki mocy oraz zielone koktajle to moja specjalność.

Ambasador Marki

Antonina

Hej nazywam się Antonina współpracuje z wami interesuje się bieganiem sportem. Różnymi ćwiczeniami . Uwielbiam pływać hobby sport granie w siatkówkę
 

Ambasador Marki

Amelia

Hej, mam na imię Amelia. Moim hobby jest jazda na rolkach oraz różne ćwiczenia siłowe.

Ambasador Marki

Marta

Jestem trenerem personalnym I dietetykiem,uwielbiam prace z ludźmi i pomagać im w osiąganiu celów,moja pasją jest również gotowanie i fotografia kulinarna.